تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Ford Transit للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Ford
Transit
سيارة نقل بضائع صغيرة
2018
2018-08-30
146820 كم
عدد المقاعد:
3
455 كجم
1700 كجم
2155 كجم
السويد Gothenburg
٠٥/٠٦/٢٠٢٤
7206585
2024-06-24 18:39
2024-06-27 20:16
4.425 متر × 1.835 متر × 1.86 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
75 حصان (55.13 kW)
غاز
ميكانيكية
2024-08-31
أبيض
Stenskott vindruta utanför synfält. Lackskada stötfångare bak, buckla höger framskärm, Flertal stenskott, bucklor och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser. Motor går ojämt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Nyckel/ar. skadad.
Previous owners: 2
License number: SYS731
Manufacture month: juuni 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1636, 6895, 8887, 10320, 12497 senast 2023-07-04
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 2572 SEK
Max pull weight: 1 345 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 2 150 kg
Connect 1.5 TDCi
2018
Eluppvärmd vindruta
PercentIconDeductible VAT