تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Nissan NV200 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Nissan
NV200
سيارة نقل بضائع صغيرة
2016
2016-08-31
١٥٨٬٦٩٠ كم
عدد المقاعد:
٥٨٩ كجم
١٬٤١١ كجم
٢٬٠٠٠ كجم
٢٨/٠٨/٢٠٢٤
7215371
2024-08-27 13:49
2024-09-01 20:48
٤٫٤ متر × ١٫٦٩٥ متر × ١٫٨٦ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
90 حصان (66.15 kW)
غاز
ميكانيكية
كمبيوتر داخلي:
CD
2025-02-28
أبيض
Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor
Klädsel skadad, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratt, sliten.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser. AC ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas matta.
Previous owners: 2
License number: YFE829
Manufacture month: czerwiec 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3032, 6923, 11464, 14324, 14657 senast 2023-12-19 Kamrem utförd vid (mil):: 14324 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-08-29
Number of keys: 1
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 1989 SEK
Max pull weight: 1 500 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 2 000 kg
Deductible VAT: No
1.5 dCi Skåp
2016
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT