تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Volkswagen Caddy للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/9
Volkswagen
Caddy
سيارة نقل بضائع صغيرة
2016
2016-02-01
١٣١٬٤٨٠ كم
عدد المقاعد:
٦٦٦ كجم
١٬٥٥٩ كجم
٢٬٢٢٥ كجم
٢٩/٠٨/٢٠٢٤
7215930
2024-08-28 13:21
2024-09-01 19:11
٤٫٤٠٨ متر × ١٫٧٩٣ متر × ١٫٨٢٣ متر
110 حصان (81 kW)
غاز
ميكانيكية
CD
2025-05-31
أبيض
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, lackskador. Spår efter tidigare dekorBilen har olika sidospeglar.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ena skyltbelysningen ur funktion.
Previous owners: 2
License number: MDY641
Manufacture month: listopad 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1528, 2960, 4569, 6160, 7721, 9244, 10787 senast 2022-12-06
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 371 SEK
Max pull weight: 1 275 kg
CO2-emission (methane): 112 g/km
Tax weight: 2 220 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
1.4 TGI Skåp
2016
Methane
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car