تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Subaru Forester للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Subaru
Forester
سيارة كروس أوفر
2020
2020-10-20
٦١٬٠٨٠ كم
٤٥٤ كجم
١٬٧٣١ كجم
٢٬١٨٥ كجم
٠٦/٠٩/٢٠٢٤
7213714
2024-09-05 15:09
2024-09-09 20:31
٤٫٦٢٥ متر × ١٫٨١٥ متر × ١٫٧٣ متر
150 حصان (110 kW)
استهلاك الوقود:
٦٫٧ لتر / 100 كم
PTO:
2025-11-30
أسود
Lackskada på stötfångare fram. Bakljus vänster, repa. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Några stenskott, bucklor, dörruppslag och repor.
Fåtal märken, repor och fläckar. Klädsel skadad fram vänster samt innertak.
Previous owners: 3
License number: BNO158
Manufacture month: luty 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1426, 3089, 4822, senast 2023-11-21
Tax fee (yearly): 1988 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 870 kg
e-Boxer 2.0i AWD
2020
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified