تم بيع إعلان سيارة عائلية BMW 3-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
BMW
3-serien
سيارة عائلية
2016
2016-04-01
١٦٦٬٥٧٠ كم
٣٩٠ كجم
١٬٨٠٥ كجم
٢٬١٩٥ كجم
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7214002
2024-08-23 17:42
2024-08-28 20:46
٤٫٦٣٣ متر × ١٫٨١١ متر × ١٫٤٢٩ متر
88 حصان (64.68 kW)
بنزين
CD
2024-11-30
Bromsskivor fram och bak rostiga.
EXTERIOR:
Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Skada på stötfångaren fram, Vindruta sliten. Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Bagageutrymme, klädsel smutsig. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram. Innertak, smutsigt. Insynsskydd medföljer ej
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Samtliga p-sensorer bak intryckta.
Previous owners: 7
License number: WPD942
Manufacture month: luty 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2867, 4237, 5842, 7267, 9327, 13040 och 15338. senast 2024-02-06
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 305 kg
Tax weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
330e Sedan
F30
2016
Electric/Petrol
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Head-up display
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Variabel sportstyrning
Sportstolar
Förvaringspaket
Belysningspaket
Teleservices
eDrive tjänster
Connected Drive Services
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car