تم بيع إعلان سيارة عائلية BMW X1 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
BMW
X1
سيارة عائلية
2011
2010-10-01
153610 كم
505 كجم
1615 كجم
2120 كجم
السويد Gothenburg
١٦/٠٦/٢٠٢٤
7208298
2024-06-19 15:56
2024-06-25 19:24
4.454 متر × 1.798 متر × 1.545 متر
143 حصان (105 kW)
غاز
ميكانيكية
CD
2024-10-31
أبيض
Några stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Isofix mitten bak täcklock saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 10
License number: LBN716
Manufacture month: wrzesień 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2941, 5153, 7465, 10083, 11641, 13549 senast 2022-09-12
Tax fee (yearly): 3136 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (diesel): 150 g/km
Tax weight: 1 610 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
xDrive18d
E84
2011
AUX-ingång
Avtagbar dragkrok
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT