تم بيع إعلان سيارة عائلية Ford Mustang للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Ford
Mustang
سيارة عائلية
2021
2021-08-10
٨٢٬٥٥٠ كم
٤٣١ كجم
٢٬١٧٤ كجم
٢٬٦٠٥ كجم
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7215855
2024-08-23 11:31
2024-08-28 20:30
٤٫٧٢٨ متر × ١٫٨٨١ متر × ١٫٦٢٧ متر
2026-07-31
أحمر
Flertal bucklor/dörruppslag. Fåtal lackskador, stenskott och repor. Lacksläpp på bromsok.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: WYB50E
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5328 mil. Senast utförd 2023-08-15
Service book: Electronic
Textile: Full leather
New car warranty: 2026-08-09 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 895 kg
Tax weight: 2 170 kg
Mach-E 91 kWh RWD
2021
360 kamera
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Eluppvärmd vindruta
Rattvärme
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car