تم بيع إعلان سيارة عائلية KIA Cee'd للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
KIA
Cee'd
سيارة عائلية
2020
2020-01-20
٥٤٬٢٧٠ كم
٤٠٥ كجم
١٬٤٧٥ كجم
١٬٨٨٠ كجم
٢٩/٠٨/٢٠٢٤
7215814
2024-08-28 12:26
2024-09-02 19:48
عدد الأبواب:
5
٤٫٦٠٥ متر × ١٫٨ متر × ١٫٤٦ متر
140 حصان (103 kW)
PTO:
2024-11-30
رمادي
Bromsbelägg fram, slitna. Bromsskivor fram rostskadade. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost tak. Dålig linjepassning vänster bakskärm. Gummilist skadad. Flertal bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Flertal repor. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel smutsig fram. Klädsel sliten fram vänster. Bälte höger bak snurrat.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Styrservo missljud.
Previous owners: 2
License number: MMA62M
Manufacture month: listopad 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1090, 2198, 3426, 4880 senast 2024-01-19
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1086 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 131 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Deductible VAT: No
Ceed 1.4 T-GDi SW
2020
Dödavinkelvarnare
Lastbågar
Motorvärmare
Rattvärme
Smartphone integration
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VAT