تم بيع إعلان سيارة عائلية Toyota Auris للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Toyota
Auris
سيارة عائلية
2016
2016-10-05
٤٥٬٩٧٠ كم
٣٤٥ كجم
١٬٤٧٠ كجم
١٬٨١٥ كجم
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7215861
2024-08-23 13:17
2024-08-28 20:05
٤٫٣٣ متر × ١٫٧٦ متر × ١٫٤٧٥ متر
99 حصان (72.77 kW)
CD
2025-06-30
أزرق فاتح
Blinkersglas höger trasigt, Skada på stötfångaren bak, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Några stenskott, bucklor och repor. Flertal lackskador
Klädsel smutsig, fram.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Nyckellöst startsystem, ur funktion. Pipande ljud när man backar
Previous owners: 3
License number: OGG796
Manufacture month: kesäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1765, 3076, 3812, 4051, 4305, 4495 senast 2023-03-27
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 91 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Deductible VAT: No
1.8 HSD 5dr
2016
Electric/Petrol
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT