تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2019
2018-12-20
165030 كم
479 كجم
1381 كجم
1860 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7205200
عدد الأبواب:
4
4.567 متر × 1.799 متر × 1.446 متر
116 حصان (85 kW)
استهلاك الوقود:
5 لتر / 100 كم
ميكانيكية
CD
PTO:
2024-12-31
رمادي فضي، ميتاليك
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador
Flertal fläckar och märken invändigt.
Previous owners: 3
License number: YUC353
Manufacture month: november 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2586, 5564, 8478, 13776 och 15956 mil. Senast utförd 2024-02-01
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 380 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
1.0 TSI Sportscombi 115hk
2019
Infällbar dragkrok
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified