تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/9
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2014
2014-05-12
146910 كم
486 كجم
1494 كجم
1980 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7211642
2024-06-28 13:50
2024-07-08 19:28
4.562 متر × 1.799 متر × 1.446 متر
105 حصان (77 kW)
غاز
استهلاك الوقود:
4.5 لتر / 100 كم
ميكانيكية
2024-09-30
أبيض
Flertal stenskott och repor, Flertal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Innertak, smutsigt. Repiga inredningsdetaljer. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Innertak skadad.Insynsskydd medföljer ej
Ett litet hål i innertaket i bagagen.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Adaptiv farthållare aktiveras ej & autobroms ur funktion.
Previous owners: 3
License number: NMA174
Manufacture month: huhtikuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 3368, 3959, 6719, 9203, 10284, 11564, 12538, 13145, 13704, 14315, senast 2023-09-06
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 520 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Deductible VAT: No
1.6 TDI Sportscombi 4Motion 105hk
2014
AUX-ingång
Lastbågar
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT