تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2018
2018-07-16
٦٢٬٦٥٠ كم
٤٤٨ كجم
١٬٤١٢ كجم
١٬٨٦٠ كجم
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7215318
2024-09-03 17:30
2024-09-05 19:31
٤٫٥٦٧ متر × ١٫٧٩٩ متر × ١٫٤٤٦ متر
110 حصان (81 kW)
غاز
ميكانيكية
CD
2025-10-31
أبيض
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Lackskada stötfångare bak. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Previous owners: 2
License number: JJZ851
Manufacture month: mai 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1367 och 2534 mil. Senast utförd 2020-09-17
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
CO2-emission (methane): 98 g/km
Tax weight: 1 410 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Exportable: No
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2018
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car