تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2010
2010-07-01
٢٤٢٬٦٢٠ كم
٤٧٧ كجم
١٬٣٩٣ كجم
١٬٨٧٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7218054
2024-09-16 17:47
2024-09-19 21:38
٤٫١٩٩ متر × ١٫٧٨٦ متر × ١٫٥ متر
211 حصان (155 kW)
ميكانيكية
CD
PTO:
2024-12-31
أزرق فاتح
Varnar för slitna bromsbelägg. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Flertal rostangrepp. Genomrost tröskel
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster.Insynsskydd medföljer
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Skramlande ljud från motor vid tomgång och gaspådrag.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Kupéfläkt, missljud. Ratt står snett. Styrled vänster yttre, glapp. Strålkastarglas höger, slitet. Strålkastarglas vänster, slitet. Bälteslås föraplats kärvar. Mindre missljud från Drivknutar vid acceleration och fullt ratt utslag. Mindre spricka i mediaskärm
Previous owners: 8
License number: KRU840
Manufacture month: maj 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 3095, 6277, 9078, 9465, 1024, 11735, 13235, 15285, 16750, 18162, 19442, 20903, 22395 senast 2023-04-24
Tax fee (yearly): 1658 SEK
Max pull weight: 1 630 kg
CO2-emission (petrol): 170 g/km
Tax weight: 1 390 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Deductible VAT: No
VI GTI 2.0 TSI 5dr
2010
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT