تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2016
2016-04-14
١٩٣٬٧٥٠ كم
٥٣١ كجم
١٬٧٦٩ كجم
٢٬٣٠٠ كجم
٢٣/٠٨/٢٠٢٤
7215312
2024-09-05 14:24
2024-09-10 21:04
٤٫٧٧٧ متر × ١٫٨٣٢ متر × ١٫٥٠٦ متر
190 حصان (140 kW)
غاز
CD
تسخين الوقود:
2025-06-30
أبيض
Bromsskivor bak rostskadade.
EXTERIOR:
Ytrost, tak. Lackskada stötfångare bak. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad. Klädsel sliten fram vänster.
Previous owners: 9
License number: NAG997
Manufacture month: maaliskuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3025, 5325, 8569, 11439, 13539, 15036, 16536, 18076 senast 2024-04-15
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Deductible VAT: No
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
AUX-ingång
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Apple Carplay
PercentIconNO deductible VAT