تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Transporter للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volkswagen
Transporter
سيارة عائلية
2017
2017-08-23
١٥٣٬٣٩٠ كم
٧٩٥ كجم
٢٬٤٠٥ كجم
٣٬٢٠٠ كجم
٢٧/٠٨/٢٠٢٤
7216455
2024-08-26 12:49
2024-08-28 21:01
٥٫٣٠٤ متر × ١٫٩٠٤ متر × ٢٫٢٢ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
150 حصان (110 kW)
غاز
ميكانيكية
CD
تسخين الوقود:
2025-07-31
أبيض
Ytrost tak, Dekorlist vänster fram skadad. Karosskada höger bakskärm, Skada baklucka. Övre bromsljus skada. Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott och repor. Underkörningsskydd i aluminium
Dålig lukt i bilen. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: DZF547
Manufacture month: huhtikuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2015, 6070, 10600, 12742, 13987 senast 2023-12-04
Number of keys: 3
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 4283 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 172 g/km
Tax weight: 2 400 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Kombi T6 2.0 TDI BMT Skåp 4MOTION
2017
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT