تم بيع إعلان شاحنة مسطحة < 3.5طن Renault Master للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Renault
Master
شاحنة مسطحة < 3.5طن
2009
2009-07-10
170590 كم
1385 كجم
2115 كجم
3500 كجم
السويد Gothenburg
١٧/٠٦/٢٠٢٤
7204309
2024-06-17 09:26
2024-06-19 20:53
الطول - 6.5 متر، عرض - 2.18 متر
146 حصان (107 kW)
غاز
ميكانيكية
CD
2024-10-31
أسود
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal lackskador. Ej provkörd pga. vänster dörr ej går att stänga.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Sliten inredning.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fjärrlåset fungerar ej, Radiokod saknas. Strålkastare otillräcklig ljusbild. Centrallåset fungerar ej, Tändningslås, kärvar.
Previous owners: 4
License number: JMN418
Service history: Service utförd vid följande mil: 2873, 5683, 14009 senast 2019-09-17
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 5642 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 237 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2.5 dCi FAP Pickup/Chassi
2009
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT