تم بيع إعلان خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
خزان تخزين الوقود Dieseltank 4500L Dieseltank 4500L €202.30 خزان تخزين الوقود 2006 4500 لتر السويد، Karlstad
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 2
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 3
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 4
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 5
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 6
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 7
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 8
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 9
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 10
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 11
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 12
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 13
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 14
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 15
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 16
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 17
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 18
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 19
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 20
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 21
خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter صورة 22
1/22
سنة التصنيع:  1980
سعة:  3 م3
الموقع:  السويد Karlstad
تاريخ النشر:  ٢٧‏/٠٦‏/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:  2031245
المزاد العلني:  1
تاريخ النهاية:  2024-07-03 12:32
مقاييس عامة:  3.2 متر × 1.17 متر × 1.75 متر
عربة الصهريج
عدد الأقسام:  15
حالة المركبة:  جديدة

معلومات إضافية — خزان تخزين الوقود Dieseltank 3000 liter

السويدية
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objektEldriven pump medföljer.Kända anmärkningar och fel:Handpumpen som är monterad läcker lite i en packning.Kända reparationer och lagningar:Omlackad och blästrad en gång.Service:Information saknas
Tidigare innehåll: Diesel
Besiktigad till och med: 2027
Senaste godkända besiktning: 2015
Volym: 3000 liter
Överfyllnadsskydd
Pump
خزانات تخزين الوقود
نتائج البحث: 764 إعلانات
عرض
الاشتراك