تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Skoda Fabia للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
سيارة هاتشباك
2014
2014-06-10
165160 كم
455 كجم
1136 كجم
1591 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7208892
2024-07-01 15:48
2024-07-04 21:54
4.247 متر × 1.642 متر × 1.498 متر
86 حصان (63.21 kW)
ميكانيكية
PTO:
2025-04-30
أبيض
Bilen har några stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor och märken. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser. Missljud från motorn vid start.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser. AC ur funktion. Start/Stop ur funktion. Bakrutetorkare, ur funktion. Mediaskärm, pixelfel.
Previous owners: 3
License number: OPN076
Manufacture month: kwiecień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2642, 3600, 4205, 5685, 9270 senast 2020-05-06
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 909 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 130 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
Deductible VAT: No
tillverkare: Skoda
1.2 TSI Combi
2014
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT