تم بيع إعلان سيارة سيدان BMW 3-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
BMW
3-serien
سيارة سيدان
2020
2019-05-28
٧٠٬٩٢٠ كم
٣٨٤ كجم
١٬٨٦١ كجم
٢٬٢٤٥ كجم
أكثر من شهر واحد
7213962
2024-07-30 13:38
2024-08-04 20:38
عدد الأبواب:
4
٤٫٨٢٤ متر × ١٫٨٢٨ متر × ١٫٥٠٨ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
184 حصان (135 kW)
استهلاك الوقود:
٦٫٨ لتر / 100 كم
الوسادة الهوائية:
CD
نظام الإنذار:
PTO:
2025-03-31
أبيض، ميتاليك
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel sliten fram höger. Klädsel sliten fram vänster
Previous owners: 2
License number: RLD44Y
Manufacture month: kwiecień 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3090, 5524 senast 2023-04-24
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1350 SEK
Max pull weight: 1 255 kg
CO2-emission (petrol): 156 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Deductible VAT: No
320i GT xDrive
F34
2020
Infällbar dragkrok
Rattvärme
Öppningsbart panoramatak
Sport automatisk växellåda
Sportstolar
Förvaringspaket
Harman Kardon Surround
Intelligent Ndöanrop
Teleservices
Connected Drive Services
PercentIconNO deductible VAT