تم بيع إعلان سيارة سيدان Polestar 2 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Polestar
سيارة سيدان
2021
2020-08-24
١٣٥٬٣٦٠ كم
٣٩٨ كجم
٢٬٢٠٢ كجم
٢٬٦٠٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7220736
2024-10-09 14:35
2024-10-14 20:19
عدد الأبواب:
5
٤٫٦٠٦ متر × ١٫٨٩١ متر × ١٫٤٧٧ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
مستشعر ركن السيارة:
2025-08-31
أسود
Lackskada på stötfångare fram. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
Previous owners: 1
License number: EGT34B
Manufacture month: mai 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 6456, 9505, 12625 senast 2024-06-19
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 900 kg
Tax weight: 2 200 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Long range Dual motor
2021
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Kurvljus
Panoramatak
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car