تم بيع إعلان سيارة رياضية متعددة الأغراض Volvo XC90 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/17
Volvo
XC90
سيارة رياضية متعددة الأغراض
2016
2018-10-16
١١٠٬٥٢٠ كم
٥٩٨ كجم
٢٬١٥٠ كجم
٢٬٧٤٨ كجم
أكثر من شهر واحد
7213040
2024-08-01 17:54
2024-08-06 20:32
الطول - ٤٫٩٥ متر، عرض - ٢٫٠٠٨ متر
320 حصان (235 kW)
PTO:
2024-11-30
أبيض
Lock strålkastarspolning skadad vänster fram. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Klädsel skadad bak. Repa på inredningsdetalj, Klädsel skadad fram höger. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 1
License number: ZMH556
Service history: Service utförd vid följande mil: 4546, 5774, 8163, 10890, senast 2024-05-27
Service book: Loose papers
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3176 SEK
Max pull weight: 752 kg
Tax weight: 2 150 kg
Max trailer weight: 2 250 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
T6 AWD
2016
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Eluppvärmd vindruta
Infällbar dragkrok
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Panoramatak
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VAT