تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo V60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Volvo
V60
سيارة عائلية
2018
2018-04-12
١٨٥٬٤١٠ كم
٤٥٧ كجم
٢٬٠٤٨ كجم
٢٬٥٠٥ كجم
١٦/٠٩/٢٠٢٤
7216447
2024-09-13 16:19
2024-09-18 20:51
٤٫٦٣٥ متر × ١٫٨٦٥ متر × ١٫٤٧٩ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
163 حصان (120 kW)
غاز
كمبيوتر داخلي:
CD
2025-04-30
أبيض
Flertal stenskott stötfångare fram. Bristfällig fastsättning stötfångare fram. Dålig linjepassning, Reg-skylt bak sliten. Fåtal stenskott, bucklor/dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Fälgar kantstötta, Centrumkåpa saknas på en fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken. Förarstol skadad, Spår av tidigare utrustning.
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum skadad.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 6
License number: OWK356
Manufacture month: marzec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2966, 6088, 8917, 10715, 12341, 16392 senast 2024-03-01 Kamrem utförd vid (mil): 12341 Datum Kamremsbyte: 2023-04-04
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 995 kg
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
D5 AWD Twin Engine
2018
Electric/Diesel
AUX-ingång
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car