تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volvo
XC60
سيارة عائلية
2021
2021-03-30
١٥٤٬٣٤٠ كم
٥٠٨ كجم
٢٬٠٣٢ كجم
٢٬٥٤٠ كجم
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7215554
2024-08-23 22:48
2024-08-29 20:26
٤٫٦٨٨ متر × ١٫٩٠٢ متر × ١٫٦٤١ متر
197 حصان (145 kW)
غاز
تسخين الوقود:
2026-06-30
بني
Bromsbelägg bak, slitna. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak rostiga.
EXTERIOR:
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vibrationer i drivlinan.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Missljud från el-baklucka öppning/stängning. AC ur funktion.Ac system läckage.
Previous owners: 2
License number: UCP08B
Service history: Service utförd vid följande mil: 4006, 7957, 11916, 15391 senast 2024-03-26
Tax fee (yearly): 5136 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT