تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo XC90 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volvo
XC90
سيارة عائلية
2016
2016-01-21
١٩٣٬٠٣٠ كم
٤٩٩ كجم
٢٬١٣١ كجم
٢٬٦٣٠ كجم
٢١/٠٨/٢٠٢٤
7214528
2024-08-26 17:30
2024-08-29 20:46
٤٫٩٥ متر × ١٫٩٥٨ متر × ١٫٧٤٥ متر
224 حصان (165 kW)
غاز
2025-09-30
أسود
, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Några lackskador, stenskott och repor. Mycket tvättrepor över hela bilen
Inredningsdetalj bak saknas. Inredningsdetalj fram saknas.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage. Oljeläckage
Previous owners: 7
License number: YBD284
Manufacture month: detsember 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2871, 6004, 9319, 12216, 15275, 16490, 18024 och 19234 mil. Senast utförd 2024-07-04. Kamrem bytt vid 15275 mil 2021-02-16
Textile: Faux leather
Tax fee (yearly): 3240 SEK
Max pull weight: 870 kg
CO2-emission (diesel): 152 g/km
Tax weight: 2 130 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
Deductible VAT: No
D5 AWD
2016
Sätesvärme bak
Volvo On Call
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastbågar
Lastskydd/lastnät
PercentIconNO deductible VAT