تم بيع إعلان سيارة سيدان Volvo S40 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volvo
S40
سيارة سيدان
2009
2008-06-02
١١٥٬٨٥٠ كم
٤٨٠ كجم
١٬٣٧٠ كجم
١٬٨٥٠ كجم
٠٢/٠٩/٢٠٢٤
7215407
2024-08-30 06:00
2024-09-04 21:17
٤٫٥ متر × ١٫٧٧ متر × ١٫٤٦ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
146 حصان (107 kW)
ميكانيكية
PTO:
2025-09-30
أزرق فاتح
Bromsbelägg bak, slitna. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal rostangrepp. Några stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Backsensor ur funktion, Strålkastare vänster spricka. Ett av vinterhjulen har väldigt lite luft i sig, inga synliga skador. Trögstyrd. Missljud vänster fram.
Previous owners: 7
License number: OOS322
Manufacture month: mai 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 1312, 2284, 3266, 4374, 5714, 6713, 7041, 7512, 7787, 8008, 8081, 8225, 8369, 10322, 10909, senast 2023-10-13
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1790 SEK
Max pull weight: 1 650 kg
CO2-emission (petrol): 176 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 350 kg
Deductible VAT: No
2.0
2009
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT